Azi 28-03-2024       Anunt privind rezultatul final la examenul organizat pentru promovarea in grad profesional imediat superior – Serviciul Public Politia Locala     Dispozitie privind convocarea C.L. al orașului Târgu-Neamţ în ședinţă ordinară, pentru ziua de 28.03.2024, ora 14:00, desfasurata în sala de ședinţe a C.L. al orașului Târgu-Neamţ     Anunt privind rezultatul probei interviu la examenul organizat pentru promovarea in grad profesional imediat superior – Serviciul Public Politia Locala     Dispozitie privind convocarea Consiliului Local al orașului Târgu-Neamţ în ședinţă extraordinară, convocată de îndată, pentru ziua de 20.03.2024, ora 14:00, desfasurata online si în sala de ședinţe a C.L. al orașului Târgu-Neamţ.     Anunt privind rezultatul probei scrise la concursul organizat in vederea promovarii intr-un grad profesional imediat superior – Serviciul Public Politia Locala     ANUNT privind intentia de „Elaborare PUZ pentru construire Cartier Rezidential”

Zilele orasului Tirgu Neamt 2013-Spectacol folcloric