Azi 27-03-2017       Dispoziţie privind convocarea Consiliului Local al oraşului Tîrgu Neamţ în şedinţă ordinara pentru ziua de 30.03.2017, ora 15.00, în sala de şedinţe a Consiliului Local al oraşului Tîrgu Neamţ     Anunt – scoaterea la licitaţie publică deschisă în vederea inchirierii unui teren in suprafata de 15 mp, situat pe str. Cuza Voda F.N.     In atentia tuturor comerciantilor si unitatilor de alimentatie publica     Dezbatere Publică – Bugetul local şi Lista de investiţii pentru anul 2017 – luni, 27.03.2017, ora 16.00     Sâmbătă, 25 martie 2017, ora 16.00 – Marş pentru viaţă     21 martie – Ziua Mondială „Sindrom Down”

Unde si cum se poate plati

Impozitele si taxele locale se pot plati :

• la sediul Primariei orasului Tirgu Neamt, situat in bulevardul Stefan cel Mare, nr. 62, camerele 6 si 7;
  • oriunde in lume, prin internet.

Cum se poate plati ?
Aveti posibilitatea sa achitati impozitele si taxele datorate la bugetul local al orasului Tirgu Neamt in mai multe feluri:

• a. la sediul Primariei se poate achita:
    • cu cash;
    • cu card.
  • b. acasa la dumneavoastra:
    • prin internet.